Privatumo politika

Privatumo politika

 

www.atlant.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas mums yra labai reikšmingas. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naudotojų duomenų apdorojamas, skirtas interneto paslaugai – prekyba, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, taip pat žemiau išvardintiems veiksmams.

 

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas

 

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenis tik Jums savanoriškai sutikus. Jus sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, namų adresas, banko kortelės duomenys. Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungos bei Lietuvos teritorijoje.

 

Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas

 

Vartotojas, pateikiantis svetainei www.atlant.lt savo asmeninius duomenis, turi teisę šių duomenų trynimui, keitimui ir taip pat leidimo šiuos duomenis naudoti atšaukimui. Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: pagrindiniai puslapio veiklai vykdyti, reikalingų duomenų naudojimo trukmė. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: labas@atlant.lt. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai pusei gali būti atliktas, tik esant Jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

 

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu

 

Svetainės www.atlant.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

 

Informacijos suteikimas vaikams

 

Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenis, susisiekite su mumis: labas@atlant.lt. Nepilnamečių asmeninių duomenų išsaugojimas be tėvų arba globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

 

Slapukų naudojimas

 

Teisingam mūsų svetainės www.atlant.lt turinio atvaizdavimui, mes naudojam slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kuria Jūs naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius. Ši informacija bus naudinga, sekančio apsilankymo mūsų svetainėje metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Išsamiau apie slapukus galite susipažinti ČIA. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Apribojimas priimti slapukus gali įtakoti svetainės peržiūros našumą.

 

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis

Mūsų svetainėje yra naudojamos Google Analytics papildoma internetinė priemonė, kuri vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą. Google Analytics surinkta informacija gali būti perduota šios organizacijos vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos personalizavimui. Šios organizacijos naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jos svetainėje. Atsisakyti Google Analytics asmeninių duomenų rinkimo galite naršyklėje įdiegę blokatorių kurį rasite ČIA. Mes neperduodam asmeninių duomenų kitom organizacijom arba tarnybom, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Įšimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėms organizacijoms, joms pareikalavus ir įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

 

Nuorodos į kitas svetaines

 

www.atlant.lt svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes neatsakome už jų turinį. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos Jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

 

Konfidencialumo reglamento pokyčiai

 

Mūsų svetainės www.atlant.lt konfidencialumo reglamentas gali keistis. Ryšium su tuo, mes pranešame apie šiuos pokyčius, patalpinus naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuva valstybėje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešim Jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

 

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

 

Konfidencialumo reglamento klausimais Jūs galite susisiekti su svetainės www.atlant.lt valdytoju UAB Ogmina.lt, arba užpildžius kontaktams skirtą langelį, nurodytą atitinkamame kontaktų puslapyje. Jeigu Jūs nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, Jūs negalite naudotis svetainės www.atlant.lt teikiamomis paslaugomis. Šiuo atveju, Jus turite susilaikyti nuo mūsų svetainės naršymo.